Web stránka

na mieru pre vás

Moderný dizajn

web stránky

Originálny dizajn web stránok s prepracovaným návrhom je dnes už nevyhnutnosťou pri profesionálnej prezentácii vašej firmy v rámci online prostredia. Každý web je optimalizovaný na maximálnu rýchlosť, je totiž dôležité, aby sa zákazník vedel rýchlo, intuitívne a bez problémov pohybovať na vašej stránke.

Optimalizácia SEO

pre vyhľadávače

Jednoduchšia a výkonnejšia optimalizácia pre vyhľadávače! Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácii pre vyhľadávače. Prepracujte sa až na vrchol a oslovte viac zákazníkov. Analýza kľúčových slov patrí k najdôležitejším bodom SEO. Ide o proces pri ktorom sa zhromaždia kľúčové slová ktoré sú relevantné pre váš biznis a následne sa vhodne použijú na webe.

Responzívny dizajn

web stránky

Vaši zákazníci sa chcú k informáciám na web stránke dostať rýchlo a jednoducho. Každý web je optimalizovaný na maximálnu rýchlosť a zobrazenie na akomkoľvek rozlíšení, aby si ho mohli užívatelia prehliadnuť v plnej funkčnosti aj na mobile či tablete. Je totiž dôležité, aby sa zákazník vedel rýchlo, intuitívne a bez problémov pohybovať na vašej stránke. 

Sociálne siete

facebook a instagram

Získajte viac zákazníkov marketingom na sociálnych sieťach, väčšina vašich zákazníkov ich totiž navštevuje každý deň. Buďte ich súčasťou a využívajte ich potenciál na maximum. Najčastejšie spravujem Facebook a Instagram. Vyžaduje to veľa času, plánovania, premýšľania a kreativity. Vytvorím vám príspevky, stories, kampaňe či súťaže. 

Všetko čo potrebujete

na vašom webe

DOMÉNA

Možnosť vlastnej domény v tvare www.VasaFirma.sk

KONTAKTNÉ INFO

Kontaktné informácie ako e-mail, telefón, adresu…

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Kontaktný formulár prepojený priamo s vašim emailom.

MAPA

Mapa pre vašu stránku s označením sídla vašej firmy.

FOTOGALÉRIA

Možnosť vytvorenia vlastnej fotogalérie na vašom webe.

OTVÁRACIE HODINY

Otváracie hodiny alebo tiež cenník vašich služieb.

RESPONZÍVNY DIZAJN

Dokonale sa prispôsobuje zobrazeniu v počítači, v mobile, či v tablete.

SOCIALNE SIETE

Možnosť prepojenia vášho webu s vašim Facebookom či Instagramom.

LOGO FIRMY

Logo vašej firmy, firemný slogan ktorý je tiež súčasťou vašej firmy.

Ukážky web stránok

ktoré som vytvorila