INFORMÁCIE

k fotografovaniu

JARNÉ FOTENIE 2022

Kalendár 2022

Apríl - Máj 2022

čerešňový sad

Máj - Jún 2022

zlatá repka

jún - júl 2022

levanduľové polia

AUGUST 2022

žltá Slnečnica

september 2022

balíky slamy

Odkiaľ ste a kde najčastejšie fotíte?

Žijem v Haláčovciach to je neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Fotila som svadby či už na Topoľčianskom hrade alebo v Trenčianskych Tepliciach a všade medzi tým. Môj okruh sa neustále mení, no väčšinou sú to regióny na západnom Slovensku, v okresoch Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Topoľčany, Partizánske…

Čo ak nie sme fotogenický?

Nikto nie je dokonalo fotogenický. Nie som tu, aby som vás zachytila v nútených pózach pri ktorých nebudete vedieť ani dýchať. Som tu, aby som s vami vytvorila momenty, z ktorých budete cítiť emócie. Len sa zhlboka nadýchnite a ja vám pomôžem cítiť sa dobre a prirodzene.

Treba absolvovať dlhú túru, pre pekné fotky?

Rozhodne nie! Dobrodružné fotenie nemusí znamenať, nekonečnú turistiku. Poznám veľa nádherných miest, dobre známych aj skrytých drahokamov. Či už si predstavujete svoju svadbu v lese, na hrade, či s dokonalým západom slnka, budem sa snažiť zachytiť emócie, scenériu a príbeh vášho veľkého dňa.

Ako sa realizujete pri svojej práci?

Hľadáte fotografa, ktorý príde, nafotí a bez slova odíde? Asi nie, som ten typ fotografa, ktorí sa najskôr spriatelí so svojimi klientmi, tak aby sa dokázali cítiť pohodlne a bez stresu. Budem tu pre Vás počas svadobného dňa a budem sa snažiť aby ste si tento deň užili na plno.