ABOUT ME

Kristína Kaločaiová

SPOMIENKA. LÁSKA. EMÓCIA.

Spojme Vašu predstavu s mojou nevšednou predstavivosťou a vytvorme spolu zvečnené romantické okamihy. Spolu vytvoríme jedinečné a krásne zábery, plné lásky a emócií.

_DSC5362-2-min

Krásne a tiché prostredie, dychajúce tajomnosťou za šumu padajúcich listov.

_DSC3956-1-min

Starobylé a jedinečné hrady, zámky či zrúcaniny, majú svoju vzácnu históriu.

Šíre pláne plné lúčnych kvetov, žita či slnečníc, zahalené do slnečných lúčov.

Čaro jemne rozmazaných odrazov svetla na hladine šíreho mora či priehrady…

Niečo o mne

sen stať sa fotografom

Na začiatok sa Vám predstavím, volám sa Kristína Kaločaiová. Fotografovaniu sa venujem už od roku 2016, no už ako malé dieťa som na každom výlete držala foták a cvakala som ostošesť. Vtedy som pocítila, že sa fotografovanie stane mojou srdcovou záležitosťou. Odvtedy som vždy v každom jedno západe slnka videla to čo iný nevidia. Mojim cieľom je vytvárať fotografie s emóciou, ktoré vám prinesú krásne spomienky, na chvíle ktoré si chcete pamätať.

Web dizajn

web na mieru pre vás

Pracujem na sebe a chcem sa posúvať stále viac a viac dopredu. Pracujem tiež ako webdizajnér, táto práca ma baví, je to spojenie kreativity a techniky a tak mi to vyhovuje. Kreatívna tvorba a rozvíjanie svojich schopností je pre mňa radosťou a o to väčším potešením keď sú klienti spokojný s výsledkom mojej práce. Potrebujete vytvoriť webstránku alebo prezentovať vaše služby? Pokojne ma s vašou požiadavkou oslovte a pokúsime sa ju vyriešiť a zrealizovať. Hovorí za mňa moja tvorba webových stránok ktoré som už vytvorila…