Jarné fotenie v čerešňovom sade

Príroda sa pomaly začína prebúdzať a spolu s ňou aj prekrásne farby jari. Čerešňový sad je rozkvitnutý v celej svojej kráse, tak prečo to nevyužiť? Fotenie nielen pre detičky, ale aj rodinky a zamilované páry či tiež páry v očakávaní. 

Uchovajte si viac hmatateľných spomienok a darujte nezabudnuteľné zážitky. Pozvite na fotenie aj svojich priateľov alebo rodinu. Z jarného fotenia si odnesiete plno krásnych a nečakaných a usmiatych okamihov, ktoré Vám budú pripomínať tieto jedinečné fotografie.

ČO SI OBLIECŤ NA FOTENIE

Ak rozmýšľate nad tým čo si obliecť na fotenie, vôbec sa nemusíte trápiť. Stačí si obliecť niečo jednoduché, svieže jarné farby ako napríklad biela, béžová, ružová… Výber nechám na Vás, vy si rozumiete najlepšie v čom sa cítite dobre a pohodlne.

ODOVZDANIE FOTOGRAFIÍ

Fotografie z jarného fotenia dostanete do 2 týždňov. Úprava a tlač fotografií totiž zaberie nejaký ten čas. Vytlačené fotografie dostanete v zabalené v krabičke, ostatné Vám pošlem na Váš e-mail. Neupravené fotografie neodovzdávam!

CENA FOTENIA:

60€

Zdielajte na socialných sieťach

Ďalšie blogové príspevky:

Magdalenka’s CAKE

Magdalenka’s CAKE

Šikovná mladá cukrárka, ktorá rada tvorí kreatívne výzvy od jej zákazníkov. Pečie a zdobí torty, koláčiky, zákusky, medovníčky a pod.

Oznamkové fotenie

Oznamkové fotenie

Hľadáš pre seba a svoju triedu najlepšiu ponuku na fotenie oznamkových fotiek? Tlač už od 0,05€! Verím, že budete spokojný.

Vianočné fotenie 2021

Vianočné fotenie 2021

Vianočné fotenie je tým najkrajším v roku, odnesiete si z neho kopec krásnych príjemných momentov. Fotenie je pre detičky ale aj rodinky...